Skip to content
Menu

Kim jestem?

Amerykanistką z pasji i wykształcenia, edukatorką zakochaną w Stanach. Każdemu dniu nadaję nutkę amerykańskiego bluesa: bardziej niż poranna kawa stawiają mnie na nogi amerykańskie newsy, po wysłuchaniu których wybieram się w podróż po świecie angielskiego oraz Ameryce z moimi kursantami, a wieczorem zanurzam się w lekturze na temat tego kraju sięgając po kolejne reportaże i z uśmiechem na twarzy planuję kolejną podróż do USA.

Stany kocham od dziecka, odkąd pamiętam ten kraj zawsze mnie fascynował. Postanowiłam zbudować całą swoją karierę wokół tego kraju i tej pasji; ukończyłam Amerykanistykę na Uniwersytecie Gdańskim, a siedem lat temu założyłam swój własny biznes edukacyjny w ramach którego prowadzę kursy językowe i amerykańskie obozy letnie dla dzieci. 

kierunek-ameryka-omnie3
grand-canyon

Tworzę również materiały edukacyjne do nauki angielskiego z serii seriaLOVE zainspirowane amerykańską odmianą angielskiego, a wkrótce traveLOVE, zainspirowane miejscami w USA.

Od niedawna tworzę również treści tutaj na tym blogu i na Instagramie.

Mam przyjemność pracować z uczniami już od prawie 10 lat. Przekazywanie wiedzy, edukowanie uczniów, pomaganie im w osiągnięciu większej płynności w posługiwaniu się językiem angielskim to moje ogromne pasje. Stawiam przede wszystkim na konwersacje, słownictwo i naukę w przyjemnej atmosferze.

Cieszę się, że tutaj jesteś!

Get comfy, czyli rozgość się w ”moim amerykańskim domu”.

Margot

FEEL THE AMERICAN SPIRIT

Chcesz “odwiedzić ze mną Stany”?

Z przyjemnością zostanę Twoim wirtualnym przewodnikiem po tym kraju! Zapraszam do zapoznania się z moimi wrażeniami po podróżach i radami na temat tego niesamowitego kraju 50 stanów.

usa
nowy jork

A może chcesz, abym została Twoim przewodnikiem po świecie angielskiego? Zapraszam na indywidualny kurs językowy.

los-angeles

Jeśli masz ochotę zanurzyć się w języku angielskim i kulturze Stanów na cały weekend na pięknych Kaszubach zapraszam na Amerykański weekend.

sklep

Szukasz wystrzałowych materiałów do nauki angielskiego zainspirowanych serialami i miejscami w USA?
Wskakuj do sklepu!

Przeczytaj opinie